KAPĒC GARDĒŽI IZVĒLAS KERAMISKO GRILU?

PIECI GALVENIE IEMESLI, LAI IEGĀDĀTOS „KAMADO OE” KERAMIKAS GRILU

1. IZCILA GARŠA
„KamadoJoe” keramikas grilos gatavoti ēdieni ir īpaši garšīgi. Keramikas apvalks ir kā izolators, kas grila iekšpusē uztur dabīgos taukus un sulu, kā rezultātā ēdiens kļūst neticami sulīgs un maigs.Turklāt jūs sajutīsiet īstu kokogļu aromātu, jo mūsu grili tiek kurināti ar 100% dabīgajām kokoglēm. Pretstatā tam metāla grili izstaro karstumu, kas izvelk no ēdiena mitrumu, to sausinot. Savukārt briketes satur tādus piemaisīju mus kā boraku, cieti, zāģu skaidas no kokmateriālu pārpalikumiem.

2. GATAVS DARBAM 10-15 MINŪTĒS
Bieži tiek nepareizi uzskatīts, ka mūsu griliem vajadzīgs ilgs laiks, lai tie iesiltu. Patiesībā „KamadoJoe” keramikas grili ir gatavi lietošanai 10-15 minūtēs – vidēji tikpat ilgi tiek iesildīts ar gāzi kurināms grils. Mūsu grili neizmanto kokogļu briketes, kas iesilšanas laiku var paildzināt līdz pat 30minūtēm.

3. TĀ IR KRĀSNS, GRILS UN KŪPINĀTAVA – VISS VIENĀ
„Kamado Joe” grili ļauj jums cept, cepināt, grilēt un kūpināt ērti pielāgojamas gaisa plūsmas rezultātā. Mūsu karstuma novirzītājs ļauj pārslēgties no tiešās un netiešo cepšanu, un tas paplašina cepšanas diapazonu no 105 °C līdz pat 400 °C. Citiem griliem nav tik plašs spektrs. Visbūtiskākais ir tas, ka ar „Kamado Joe” grilu jūs varat cept jebkuru ēdienu.

4. KALPOS ILGI UN UZTICAMI
Mūsu grili ir paredzēti ilgai kalpošanai ar lielisku dizainu, un tiem piemīt ierobežotā darbmūža garantija. Grila detaļas ir ražotas no nerūsošā tērauda, nerūsošā tērauda ar pulverpārklājumu un čuguna ar pulverpārklājumu. Tādējādi jūsu „Kamado Joe” grils būs izturīgs pat visskarbākajā vidē.

5. VĒRTĪGI IEGULDĪTA NAUDA
Pēc „Kamado Joe” grila iegādāšanās jums visticamāk vairs nevajadzēs nevienu citu grilu. Ilgtermiņā tas būs daudz izdevīgāk nekā ik pēc dažiem gadiem pirkt jaunu grilu. Turklāt mūsu 100% dabīgo kokogļu izmaksas katrai lietošanas reizei ir niecīgas un tās var atkārtoti izmantot kurināšanai. Jūs to nevarētu panākt, lietojot gāzi vai briketes.

KamadoJoe Keramiskais grils – ideāls variants steiku pagatavošanai
Открыть чат
Sveiki! Kā mēs varam jums palīdzēt?