Grils vasarnīcai vai izbraukumiem pie dabas

Grils vasarnīcai vai izbraukumiem pie dabas.

Vai Jums patīk pavadīt laiku pie dabas vai arī vasarnīcā, vai doties izbraukumos ar savu automašīnu? Dabā vienmēr iespējams atpūsties, un svaigā gaisā rodas vēlme ēst vairāk un kaut ko garšīgu.
Baudot atpūtu pie dabas un veicot kādus darbus vasarnīcā, rokas neceļas pievērsties kulinārijas meistarojumiem.
Bet gribas palutināt sevi ar kādu gardumu.
Nav cilvēka, kas atteiktos pamieloties ar restorāna cienīgu ēdienu, esot pie dabas, turklāt ja nav jānopūlas, to gatavojot, un bez liekiem tēriņiem – tas ir katra veselīgi domājoša cilvēka sapnis!

Jums ir paveicies, jo esat atraduši risinājumu šai dilemmai.
Lai garšīgi paēstu restorāna līmenī, atrodoties tālu no civilizācijas, un baudītu divus labumus: dabas burvību un garšīgu ēdienu, jāzina viens mazs noslēpums.

Esi gardēdis vasarnīcā un atpūtā pie dabas ar “KAMADO JOE” grilu

Esi gardēdis vasarnīcā un atpūtā pie dabas ar “KAMADO JOE” grilu

Noslēpums ir pavisam vienkāršs – ogļu keramiskie grili “KAMADO JOE”, ar restes diametru ēdiena gatavošanai – 340 mm.
To salikt kopā var pat bērns un tam vajadzīgas 7–10 minūtes. Ātri atkausējot, uz restes var likt jēlus produktus – jebkādus, sākot no dārzeņiem līdz pat dažāda veida gaļas un zivju produktiem.
Un jau pēc 15–30 minūtēm gatavais ēdiens Jūs iepriecinās ar savu aromātu un vēlamo garšu.
Vai tas nav gardēža sapnis, esot pie dabas?

Turklāt atšķirībā no parastiem griliem un mangaļiem Jūs varat kontrolēt un uzturēt ēdiena gatavošanas temperatūru sildīšanas diapazonā no 82 °C līdz 399 °C. Un pievērsiet uzmanību, ka keramiskā grila virsma stipri neuzkarst, tādēļ pat nepieskatīts bērns pret to neapdedzināsies.

Uz keramiskā grila, papildu ierastajai gaļas cepšanai un kūpināšanai, Jūs varat pagatavot visu, ko iespējams uztaisīt multivārāmajā katlā, un pat vairāk, un tam nav vajadzīga elektrība. Ogles un svaigais gaiss iedveš produktos dzīvības spēku un līdz ar ēšanas radīto baudu Jūs uzņemat enerģijas lādiņu un labu noskaņojumu, bet saskarsme ar apkārtējiem būs sirsnīga un patīkama.

Turklāt daudzi tēvi stāsta, ka viņu bērni ar prieku vēro ēdiena gatavošanas procesu uz keramiskā grila, un tā ir lieliska nodarbe bērnam uz pusstundu vai ilgāk.
Bet sievas atklāj, ka ar “KAMADO” grila palīdzību ir vieglāk pierunāt vīrus doties izbraukumā ārpus pilsētas. Un darbi vasarnīcā sokas raitāk un efektīvāk.
Ar šo grilu ir viegli darboties, jo pēc ēdiena pagatavošanas “KAMADO JOE” grilu var ātri izjaukt un notīrīt.

Keramisko grilu lietotāju aptaujas liecina par to, ka šī krāsns ne tikai garšīgi gatavo, bet arī uzlabo noskaņojumu un saliedē ģimeni, sapulcinot visus pie kopīga, garda ēdiena.

Ar keramisko grilu ir viegli rīkoties, tas aizņem maz vietas uzglabāšanas un transportēšanas laikā.

Jūs varat iepazīties ar restorāna “32. augusts” šefpavāra ieteiktajiem ēdieniem, ko gatavot pie dabas vai vasarnīcā, tos aplūkojot.

Vai keramiskais grils vasarnīcai vai izbraukumiem ir Jūs ieinteresējis? Mūsu menedžeris sniegs Jums vairāk informācijas jau tagad!

Открыть чат
Sveiki! Kā mēs varam jums palīdzēt?